Мер Бердянська подав у відставку 

Міський голова Бердянська Валерій Баранов заявив про відставку. Це рішення він ухвалив через протистояння з депутатами, які не давали йому працювати.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Валерія Баранова. 

Міський голова Бердянська вказав, що перед походом на вибори він розумів, що працювати без більшості серед депутатського корпусу буде складно. Але він сподівався, що зможе об’єднати міську раду та виконавчий комітет. Втім “дружньої роботи не вийшло”.

За словами Валерія Баранова, щоб його “затоптати” працюють два телеканали, дві газети та боти. А депутати у міській раді – це “агресивна та згуртована команда протидії”, яка відкидає всі напрацювання мера та виконкому.  

Міський голова вибачився перед виборцями за рішення про відставку. Але в нього було лише два варіанти, перший: “продовжувати принижуватись та загравати”, й другий: “піти у відставку, зберегти залишки здоров’я та нервів”.

Тож з “урахуванням тупикової ситуації”, “віком та особистими мотивами” Валерій Баранов подав у відставку.

Нагадаємо, Валерій Баранов став міським головою Бердянська наприкінці 2020 року від партії “За майбутнє”. Його головним опонентом був Олександр Свидло від партії “ОП-ЗЖ”.

Нині Олександр Свидло – секретар Бердянської міської ради, а партія “ОП-ЗЖ” має у міськраді 15 депутатів з 38.

Водночас політсила, від якої обирався Валерій Баранов, за результатами виборів не отримала жодного депутатського мандату у Бердянській міській раді.