У Запоріжжі звільнився директор Департаменту освіти і науки

Посаду полишив директор Департаменту освіти і науки Запорізької міськради Станіслав Романчук. Він написав заяву за власним бажанням. 

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв. 

“Станіслав Юрійович написав заяву про звільнення за власним бажанням.

Слідом за колишнім міським головою Володимиром Буряком свої повноваження складають і представники його оточення”, – зазначив Куртєв.

Станіслав Романчук очолив Департамент освіти і науки міськради у лютому 2020 року. До цього також подавав декларацію кандидата на посаду помічника міського голови Запоріжжя Володимира Буряка. Раніше працював начальником Управління державної служби якості освіти в Запорізькій області. 

Повідомлялося, що кар’єру Романчук почав 1991 року – на посаді вчителя математики

У минулорічній декларації колишній освітній директор вказав спільне володіння із дружиною будинком на 285 кв. м. оціночною вартістю 1 мільйон гривень у селі Володимирівське (Запорізький район), також дві квартири у власності дружини – у Києві на 63,5 кв.м. та у Дніпрі на 52,4 кв.м. Окремо зазначив у своєму володінні квартиру у Запоріжжі на 28 кв.м.

Загальний дохід родини минулого року склав 413 тисяч гривень, заощадження становили 150 тисяч гривень, трохи більше 3000 евро та майже 10 тисяч доларів. 

Дружина експосадовця вказується бенефіціаркою ПП “Івас”, яке займається продажем гігієнічної продукції.