Запоріжці підтримали петицію про заміну “Спринтерів” на автобуси ЗАЗ

Петиція про заміну маршруток типу “Спринтер” на автобуси Запорізького автомобілебудівного заводу за два тижні зібрала 785 голосів. Це означає, що надалі документ мають передати на розгляд депутатам.

Відповідна петиція розміщена на сайті Запорізької міської ради під №7127.

Так, автор пропозиції пропонував провести заміну маршруток типу “Спринтер” на низькополі автобуси запорізького виробництва ЗАЗ А10. Ці автобуси можуть вмістити 60 осіб, з них 24 сидячих місця.

Крім того, в петиції вказується, що в автобусах ЗАЗ А10 передбачені автономне опалення, пандус та місце для колясок колісних (використовують люди з інвалідністю), а також можливість обладнати автобус кондиціонером, інформаційною системою та відеоспостереженням салону.

Нещодавно ж ця петиція перетнула позначку в 750 голосів. Це означає, що після закінчення строків голосування, відповідний документ мають передати на розгляд депутатам Запорізької міської ради. На сесії міськради вирішиться – підтримають цю пропозицію чи ні.

До кінця голосування за петицію залишилося 45 днів.

Нагадаємо, раніше запорізькій владі пропонували замінити “Спринтери” на автобуси “Богдан” чи “Еталон”.

Автор петиції скаржився на маленьку пасажиромісткість “Спринтерів”, через що в пікові години такий транспорт надмірно переповнений.

У таких умовах неможливо побачити, на якому відрізку шляху перебуває маршрутка. Також водій не чує зупинок, на яких слід зупинятися.