Керівник справами запорізького виконкому отримав мільйон у подарунок 

Керівник справами виконавчого комітету Запорізької міськради Олександр Голтвенко задекларував отримання 1,12 мільйона гривень. Вказав, що гроші йому подарували.

Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі декларацій. 

Відповідне повідомлення про зміни в майновому стані Голтвенко зробив 11 листопада. Зокрема, зазначив отримання 1,12 мільйона гривень у якості подарунка від Валерія Голтвенка – вочевидь батька. 

Раніше, у декларації за 2020 рік, посадовець вказував отримання квартири у Києві на 103 кв.м. вартістю 2,66 мільйона гривень. Житло так само дісталось у подарунок від Валерія Голтвенка. 

Нагадаємо, Олександра Голтвенка призначили на посаду керівника справами виконкому Запорізької міськради наприкінці вересня цього року. До цього він обіймав керівні посади у структурному підрозділі ТОВ “Метінвест Холдинг” у Києві. Також на початку 2020 року стажувався на посаду заступника голови Запорізької ОДА. Ще раніше був першим заступником міського голови Маріуполя. 

Минулого року Голтвенко отримав від “Метінвесту” 2,79 мільйона гривень зарплати. Згідно його декларації, він також мав з родиною у власності квартиру у Маріуполі та низку земельних ділянок, одна з яких знаходилася у Бучі (Київська область).