Бердянські депутати проголосували за відставку мера

Сьогодні депутати Бердянської міської ради проголосували за відставку міського голови Валерія Баранова. Днем раніше Баранов заявив про відставку, бо на посаді мера йому не давали працювати. 

Про це йдеться на сайті Бердянської міської ради.

Нагадаємо, вчора міський голова Бердянська Валерій Баранов заявив про відставку. Вказував, що перед походом на вибори розумів, що працювати без більшості серед депутатського корпусу буде складно. Але він сподівався, що зможе об’єднати міську раду та виконавчий комітет. Втім “дружньої роботи не вийшло”.

За словами Валерія Баранова, щоб його “затоптати” працюють два телеканали, дві газети та боти. А депутати у міській раді – це “агресивна та згуртована команда протидії”, яка відкидає всі напрацювання мера та виконкому.  

Сьгодні ж депутати проголосували за відставку Баранова. До нових виборів виконувати обов’язки мера буде секретар міськради Олександр Свідло. 

Варто додати,  Валерій Баранов став міським головою Бердянська наприкінці 2020 року від партії “За майбутнє”. Його головним опонентом був Олександр Свідло від партії “ОП-ЗЖ”.

Олександр Свідло згодом став секретарем Бердянської міської ради, а партія “ОП-ЗЖ” завела у міськраду 15 депутатів з 38.

Водночас політсила, від якої обирався Валерій Баранов, за результатами виборів не отримала жодного депутатського мандату у Бердянській міській раді.