Для реконструкції запорізького палацу творчості хочуть залучити консультанта 

Департамент освіти і науки Запорізької міськради планує залучити будівельного консультанта для реконструкції Палацу дитячої та юнацької творчості. Очікувана вартість замовлення – 691 тисяча гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Переможець закупівлі повинен впродовж цього та наступного року взяти на себе роботу з підготовки та отримання дозвільних документів з реконструкції, внесення змін до дозвільних документів. 

Також будівельний консультант має перевіряти кошториси та договірні ціни підрядників, контролювати виконання договорів та графік робіт.

Закупівлю проводять за спрощеною процедурою (у разі відсутності конкурентів, замовник може вибрати єдиного учасника, який подався на закупівлю).

Нині закупівля на етапі подання пропозицій учасниками. Переможця мають обрати після 23 листопада

Нагадаємо, реконструкцію Палацу дитячої та юнацької творчості замовили ще у серпні минулого року за 69 мільйонів гривень ТОВ “Геос-УКБ”. Ця фірма виступала партнером структур, наближених до колишнього керівника комбінату “Запоріжсталь” Ростислава Шурми та колишнього депутата Запорізької міськради і голови бюджетної комісії Руслана Божка. 

У Палаці творчості “Геос-УКБ” має зокрема усунути дефекти на конструкціях будівлі, провести внутрішнє та зовнішнє оздоблення (стіни, стелі, підлога,  двері, вікна, тощо), відремонтувати покрівлю, систему опалення, вентиляції, водопровід, каналізацію, провести благоустрій території. 

Роботи планують закінчити до кінця 2022 року

Слід зазначити, що до цієї реконструкції були претензії у місцевих активістів, вони підготували документи для отримання цією будівлею статусу пам’ятки історії та архітектури.