У Хортицькому районі Запоріжжя хочуть реконструювати школу 

Сьогодні у школі № 40 керівництво міста організувало виїзну нараду. Посадовці обговорили плани реконструювати цей навчальний заклад.  

Про це повідомляє журналіст “Запорізького проєкту розслідувань”, який побував на цьому заході.

Так, влада планує відремонтувати фасад школи, обладнати спортивні майданчики для різних видів спорту.

Також оновити малу та велику спортивні зали.

Переобладнати та осучаснити більшість приміщень навчального закладу.

Директорка школи Ірина Піскунова зауважила, що будівлю начального закладу звели у 1978 році. Школа спеціалізується на поглибленому вивченні англійської мови. В закладі нараховується майже сотня працівників та тисяча учнів.

Хоча вчителі і мають персональні комп’ютери та ноутбуки, але для кращого вивчення англійської хотілося б обладнати сучасний лінгафонний кабінет.

Керівництво школи сподівається, що завдяки цьому проєкту першочергово проведуть утеплення, осучаснять систему вентиляції, водопостачання, електропостачання та освітлення, адже наразі з цими аспектами спостерігаються певні складнощі.

Так, наприклад, під час сьогоднішнього візиту в школі не було світла в музейному куточку. Крім того, особливою проблемою директорка називає відсутність протипожежної системи – перевіряльники періодично накладають на навчальний заклад штрафи

Тендерні процедури щодо визначення підрядника розпочнуться щойно з’явиться фінансування. Реалізація проєкту розрахована на два роки. Проєктно-кошторисна документація вже готова.

Проєкт виготовляли за кошти міста, а фінансування будівельних робіт має здебільшого забезпечити Державний фонд регіонального розвитку. Загальна вартість реалізації проєкту – 160 млн грн, з яких 30% має надати міський бюджет, а решта грошей надійти з державного бюджету.

Так нині виглядає задній двір школи.

Центральний вхід.

Спортивна зала.

Фото та текст – Руслан Афончиков