У Запоріжжі слідом за Буряком звільняються директори з його оточення 

Сьогодні стало відомо про звільнення директора комунального підприємства міського електротранспорту “Запоріжелектротранс” Юрія Папача.

Про це повідомив на своїй фейбсук-сторінці тимчасовий виконувач обов’язків міського голови Анатолій Куртєв.

Контракт з Папачем розірвали “за угодою сторін”. Анатолій Куртєв вказав, що Папач був чоловіком з оточення колишнього міського голови Володимира Буряка.

Нагадаємо, кілька днів тому стало відомо про звільнення з посади директора Департаменту освіти і науки Запорізької міськради Станіслава Романчука.

Анатолій Куртєв також називав Станіслава Романчука людиною з оточення Володимира Буряка. 

У міськраді збираються провести службове розслідування через нібито спричинені Станіславом Романчуком збитки територіальній громаді Запоріжжя. 

Ще раніше з посади директора телеканалу Z пішов Дмитро Веліканов. Веліканов у 2020 році балотувався до Запорізької міської ради від “партії Володимира Буряка “Єднання”.

Опозиційні депутати хотіли перевірити канал Z, бо на їх думку, в ефірі комунального ЗМІ були присутні здебільшого представники “партії Володимира Буряка “Єднання”. Але після відставки Володимира Буряка у вересні цього року та звільнення Дмитра Веліканова – перевірку проводити передумали.