У облраді під головуванням “запоріжсталівця” обговорили екологію

Нещодавно в Запорізькій облраді провели круглий стіл для обговорення питань екології. 

Про це йдеться на сайті Запорізької обласної ради.

Учасники круглого столу заслухали доповідь про результати роботи мобільної еколабораторії, обговорили плани про створення екологічних постів в області, також щодо фінансування екологічної програми на наступний рік. 

Окрім цього, учасники круглого столу підтримали спільну резолюцію про звернення до Кабінету Міністрів та Верховної Ради України щодо визначення нових стандартів вимірювання якості повітря.

Варто зазначити, вказаний тематичний круглий стіл очолив депутат облради та голова постійної комісії з питань екології, охорони надр та раціонального природокористування Ігор Чумаченко.

Під час свого походу на вибори наприкінці 2020 року Ігор Чумаченко вказував місцем роботи – керівник юридичного відділу профспілкового комітету ПАТ  “Запоріжсталь”

Впродовж п’яти минулих років Ігор Чумаченко був депутатом Запорізької міської ради від “Опозиційного блоку”. Кістяк цієї партії складали вихідці з комбінату “Запоріжсталь”. Зокрема серед представників цієї політсили були гендиректор комбінату “Запоріжсталь” Ростислав Шурма та фінансовий директор цього підприємства – Руслан Божко. 

Головний інженер “Запоріжсталь” (а потім мер Запоріжжя) Володимир Буряк згодом пішов з “Опозиційним блоком” на парламентські вибори.