У Кирилівці віддають 11 мільйонів на облаштування спортивної зони

Кирилівська селищна рада замовила фірмі “Променерго-Інновація” капітальний ремонт другої частини алеї на вул. Ювілейній. Там хочуть влаштувати спортивну зону. Вартість робіт – 11,35 мільйона гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Селищна рада хоче облаштувати футбольне поле, майданчик для скейтбордінгу, зону для гри у волейбол та баскетбол. Також зробити проїзди, стоянку і тротуари, встановити огорожу, урни й виконати роботи з освітлення.

Закінчити капітальний ремонт планують до кінця 2023 року.

Єдиним конкурентом “Променерго-Інновація” на тендері було ТОВ НВФ Вогнетривавтоматикасервіс”. Фірми під час аукціону своїх цін не знижували. 

Власниками ТОВ “Променерго-Інновація” є Марина Зіненко та Олексій Лахтаренко. Лахтаренко також керує ТОВ “ПІ “Запорізький промбудпроект”, яке виконувало роботи з проектування для ПАТ “Запоріжвогнетрив” з групи “Метінвест” Ріната Ахметова.

ТОВ НВФ Вогнетривавтоматикасервісналежить Яні Варфоломєєвій. Особа з ПІБ Варфоломєєва Яна Вадимівна працювала юрисконсультом у ПАТ “Запоріжвогнетрив” з групи “Метінвест” Ріната Ахметова.

Варто додати, раніше Кирилівська селищна рада вже замовляла роботи з ремонту алеї на вул. Ювілейній. За них загалом перерахували 1,3 мільйона гривень. Так, 886 тис. грн отримало КП “Розвиток курортної зони” Кирилівської селищної ради та ще 460 тис. грн – ПП “Гарант”.