У Запоріжжі до новорічних свят запустять по місту “казковий потяг”

З 18 грудня по 16 січня в Запоріжжі проведуть низку святкових заходів. Окрім встановлення ялинки, у місті запустять “казковий потяг” та облаштують чотири зони для святкувань. 

Про це повідомляє журналіст “Запорізького проєкту розслідувань”, що побував на пресконференції у міському Туристичному інформаційному центрі.

Так, керівництво запорізького Департаменту культури та туризму повідомило, що відкриття головної новорічної ялинки Запоріжжя заплановано на 18 грудня. Її відкриють на площі Маяковського.

Щовихідних для жителів міста тут проводитимуть інтерактивну програму з хореографічними та вокальними виступами, майстер-класами та казковими перевтіленнями.

Пішохідну зону на проспекті Маяковського прикрасять світлові консолі та гірлянди, запропонувавши містянам прогулянку під “зоряним небом”

Новорічні розваги обіцяють організувати й на каскаді фонтанів “Райдуга”. Одним з головних новорічних об’єктів тут стане “святковий будиночок” з прозорим дахом. Окрім цього, на “Райдузі” організують фудкорт, ковзанку та фотолокації.

На період свят запорізька влада також запустить спеціальний “казковий потяг”, який курсуватиме від площі Маяковського до “Райдуги”. Проїзд на такому тематичному засобі пересування буде безкоштовним.

Серед планів з підготовки до новорічних святкувань також оформлення майдану “Козацьке коло” на острові Хортиця. Влада обіцяє організувати додатковий транспорт до Хортиці на святковий період.

Планують прикрасити до свят і бульвар Шевченка.

Всі заходи проводитимуть на відкритому повітрі задля зменшення ризику розповсюдження коронавірусу. Для відвідування “святкового будиночка”, ковзанки, фудкортів та проїзду на “казковому потязі” необхідно мати сертифікат про щеплення.

На організацію новорічних святкувань та оздоблення локацій загалом виділяють 8 мільйонів гривень