У Запоріжжі замовляють низку ремонтів у парку “Дубовий гай”

Запорізьке КП “Дубовий гай” замовляє фірмі “Олімпія строй” низку робіт з ремонту парку. 

Про це повідомляється у системі закупівель “Прозоро”.

Так, фірма отримує три замовлення (3,98 млн грн, 3,96 млн грн та 3,38 млн грн) на ремонт пішохідної алеї та доріжок від центральних входів і у глиб парку. 

Ще одне замовлення “Олімпія строй” отримує на ремонт вхідної арки парку – вартістю 3,74 млн грн. Відповідно до намірів влади, після ремонтів ця арка має виглядати так:

Роботи за всіма цими договорами мають закінчити до 17 грудня

Нині паралельно проводять тендери й на ремонт освітлення парку (1,6 млн грн), коригування проєкту реконструкції парку “Дубовий гай” (1 млн грн) та проєктування будівництва легкоатлетичного стадіону (3,45 млн грн). Ці закупівлі поки на етапі пошуку учасників. 

А тим часом у парку “Дубовий гай” вже зняли стару плитку, зокрема:

Біля арки

Біля водойми

Біля містка

Фірма-переможець на ремонті роботи у парку “Дубовий гай” – ТОВ “Олімпія строй” належить Юлії Опрєвій та Юлії Ганзі. Остання значилася бухгалтеркою-економісткою у ТОВ “Теплобудімпорт”, половина якого донедавна належала Олександру Білову. Олександр Білов – це батько заступника директора Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Сергія Білова.

На вказаних закупівлях з ремонту парку “Олімпія строй” зазначало, що буде орендувати техніку у запорізьких комунальників – КП “ЕЛУАШ”. Також “Олімпія строй” вказало оренду приміщення та досвід робіт у ТОВ “Укрспецсвітло”. Останнє мало зв’язки з групою фірм, куди входило ТОВ “Теплобудімпорт”.