Після послаблення карантину, для невакцинованих запоріжців можуть зберегти обмеження 

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух нещодавно зазначив, що обмеження для невакцинованих або неповністю вакцинованих осіб (1 щеплення) можуть зберегтися і після переходу області до жовтої зони карантину. 

Відповідну інформацію опублікували на сайті Запорізької ОДА.

Зокрема очільник області зазначив, що жорсткі карантинні обмеження і пришвидшення темпів вакцинації дають свій результат – Запорізька область рухається до того, щоб на новорічні свята зняти карантинні обмеження червоної зони.

Також посадовець додав, що не варто розслаблятися людям, які мають одну дозу або не мають жодної дози вакцини – є загроза, що обмеження, які є в червоній зоні, для них будуть продовжені і на жовту зону”.

Олександр Старух окремо зазначив, що зараз в області завершується вакцинальна кампанія серед працівників галузі освіти. В області працює 53 тисяч освітян, з них двома дозами вакциновано 82,4%.

Водночас 675 працівників галузі освіти тимчасово відсторонені від роботи через відсутність щеплення, а це 1% від загальної кількості освітян. Найбільше таких – у Національному університеті Запорізька політехніка – 47 осіб та Класичному приватному університеті – 22.

Найгірші показники вакцинації мають заклади фахової професійної освіти. Через недостатню кількість вакцинованого персоналу – жоден з закладів не може працювати у формі живого навчання (лише у дистанційній формі).

Варто додати, відповідно до інформації Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб, минулої доби у Запорізькій області лабораторно обстежили 1435 осіб, з яких 906 виявилися інфікованими. Вчора зареєстрували 26 смертей та 1228 одужань. 

Нині продовжують лікуватися 27 418 чоловік.