У Запоріжжі планують побудувати спорткомплекс для борців

Cпеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з вільної боротьби та дзюдо Запорізької облради планує замовити проєктно-кошторисну документацію будівництва спортивного комплексу. Очікувана вартість розробки документації – 2,6 мільйона гривень.

Про це повідомляється у системі закупівель “Прозоро”.

Адреса розташування майбутнього комплексу -Запоріжжя, перетин вул. 12 квітня та вул. Сергія Тюленіна. 

Проєктанти мають передбачити розміщення у будівлі залів для занять вільною боротьбою, дзюдо, художньою гімнастикою та приміщення для загальної фізичної підготовки з тренажерами

Також мають відвести місце під розбірні трибуни мінімум на 100 глядачів у кожній з трьох зал. Запланувати кімнати для тренерів, масажну кімнату, парну, роздягальні, санвузли, фудкорт та технічні приміщення. Також відвести місце під парковку. 

Виготовити проєктну документацію планують до 15 травня 2022 року.

Аукціон для визначення переможця тендеру проведуть 2 грудня.

Варто додати, раніше тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації будівництва спортивного комплексу на перетині вулиць 12 квітня та вул. Сергія Тюленіна проводило КП “Міський футбольний клуб “Металург”

Тоді очікувана вартість робіт була вищою – 7,9 мільйона гривень. Однак згодом цей тендер скасували через скорочення фінансування. 

Раніше повідомлялось, що на будівництво вказаного спортивного комплексу витратять приблизно 400-500 мільйонів гривень. Фінансування передбачалось поділити між державою та містом у пропорції  90% на 10%. 

У технічному завданні для проєктантів на тендері “Металургу”  висувалася вимога передбачити зокрема: трибуну для глядачів на 500 місць, хостел для 30 спортсменів, тренажерні зали, масажні кімнати, парну.