Запорізькі депутати проголосували за нову керівницю комунального каналу 

Депутати Запорізької міськради проголосували за призначення Ірини Полієктової на посаду начальниці КП “Муніципальна телевізійна мережа”.

Про це повідомляється у телеграм-каналі тимчасового виконувача обов’язків міського голови Запоріжжя Анатолія Куртєва.

Ірина Полієктова замінила на посаді керівника комунального каналу Дмитра Веліканова. Останній на початку листопада опублікував документ про звільнення “за угодою сторін”.

Це звільнення відбулося невдовзі після того, як про свою відставку заявив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. Дмитро Веліканов на виборах 2020 року був у списку партії “Володимира Буряка “Єднання”. 

Опозиційні депутати (від “Слуги народу”, “ОП-ЗЖ”, “ЄС”, “партії Шарія” та “Нової політики”) хотіли влаштувати перевірку на телеканалі Z, бо, на їх думку, в ефірі комунального ЗМІ були присутні здебільшого представники “партії Володимира Буряка “Єднання”. Втім після звільнення Веліканова – перевірку проводити передумали

Ірина Полієктова на виборах 2020 року балотувалася до Запорізької міської ради від партії “Батьківщина”. 

На своїй фейсбук-сторінці Ірина Полієктова вказала досвід роботи у декількох фірмах. З останніх місць роботи також – кар’єрна радниця у організації Розірви коло (організація щодо боротьби з насильством) та керівниця у громадській організації “Ділові Українські Жінки у Запорізькій області”

Чоловік Ірини Полієктової нетривалий час був головою Запорізької районної державної адміністрації. Обрався він на цю посаду від політсили “Слуга народу”, однак згодом перейшов до партії “Батьківщина”. Після цієї політичної зміни Романа Полієктова звільнили з вказаної керівної посади.