У Запоріжжі планують реконструювати Хортицький ліцей

Департамент освіти і науки Запорізької міськради планує замовити ТОВ “Інженер-проект” розробку проєкту реконструкції спортивних залів Хортицького академічного ліцею. Вартість роботи над документацією – 1,48 мільйона гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Фірма повинна передбачити в проєкті: ремонт спортивних залів, кімнат для тренерів, роздягалень, коридорів, туалетів, покрівлі. Також утеплення фасаду, влаштування пожежної сигналізації та відеоспостереження.

Розробити проєкт та провести його експертизу планують до кінця березня 2022 року

Закупівлю провели за спрощеною процедурою (у разі відсутності конкурентів, замовник міг вибрати єдиного учасника, який подався на закупівлю).

Єдиним учасником тендеру було ТОВ “Інженер-проект” з ним міськрада і збирається укласти угоду. Цією фірмою володіє Марина Григор’єва, а керує – Анастасія Монько.

“Інженер-проект” зареєстрували у березні цього року, зі статутним капіталом – 1000 гривень. Особа з ПІБ Марини Григор’євої вказується дружиною заступника начальника Управління патрульної поліції в Запорізькій області Сергія Григор’єва. 

У декларації Сергія Григор’єва зазначається дохід дружини від ТОВ “Вайт-білдінг”. Ця фірма на одному з аукціонів вказувала своїм номером офіційний номер “Інженер-проект” –  096-405-67-64.