У Енергодарі віддають майже мільйон на читальню під відкритим небом

КП “Центр досугу “Промінь” Енергодарської міськради хоче замовити в ТОВ “АТП-Сервіс” облаштування читальні під відкритим небом. Вартість робіт – 936 тисяч гривень

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Читальню планують розмістити на проспекті Будівельників, 22 (біля центральної бібліотеки та ЦНАПу). Там мають відновити парапет, вкласти тротуар плиткою, улаштувати водоскидні лотки, встановити велосипедні парковки.

Кінцевий строк виконання робіт – 20 грудня.

Закупівлю провели за спрощеною процедурою (у разі відсутності конкурентів, замовник міг вибрати єдиного учасника, який подався на закупівлю).

ТОВ “АТП-Сервіс” було єдиним учасником закупівлі, тож з ним і збираються укласти угоду. 

Варто додати, вказані роботи проводять для втілення проєкту Громадського бюджету “Читальня під відкритим небом”. Відповідно до цього проєкту, також планувалося замінити бордюри на клумбу з квітами, встановити накриті лавки, пандуси, облаштувати ковану вивіску, яка б інформувала про розташування закладу.

Громадський бюджет – це програма, у рамках якої мешканці можуть подати на конкурс будь-який проєкт з покращення життя міста, і пропозиції з найбільшою кількістю голосів потім профінансують з бюджету.

ТОВ “АТП-Сервіс” володіє  Ігор Горбачов, директор – Олександр Кишко.

Горбачов у 2015 році висувався до міської ради Енергодару від партії Сергія Тігіпка “Сильна Україна”. За результатами виборів, депутатами міськради стали четверо його колег у виборчому списку партії: Сергій Холод, який свого часу був заступником з питань діяльності виконавчих органів та в. о. міського голови Енергодару; Іван Леонтьєв, Микола Чорний та Анатолій Мариненко.

Директор фірми Олександр Кишко – був помічником депутата міськради Енергодара від “Опозиційного блоку” Андрія Меркулова.

Раніше енергодарські активісти обурювались якістю робіт на набережній Енергодара, які проводила фірма “АТП-Сервіс”.