Фірма Шурми погоджує документи на будівництво у Запоріжжі житлового комплексу

Департамент архітектури та містобудування Запорізької міськради затвердив містобудівні умови та обмеження ТОВ “Гефест- Преміум”. Фірма збирається побудувати  багатофункціональний житловий комплекс на місці стадіону «Олімпійські надії» (біля каскаду фонтанів “Райдуга).

Про це повідомляється на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Нагадаємо, Запорізька міськрада у 2020 році передала ділянку на проспекті Маяковського, 30 в оренду ПрАТ “Дніпроспецсталь” – для розташування спортивного комплексу (кадастровий номер 2310100000:05:002:0435). Площа ділянки – 4,8 гектара.

10 вересня цього року Запорізька міськрада своїм рішенням (№ 69/54) припинила заводу право користуватися ділянкою – розірвала договір оренди.

Тим же рішенням міськрада надала ТОВ “Гефест-Преміум” ділянку в оренду на 19 років для розташування спортивного комплексу

21 жовтня фірма уклала відповідний договір оренди землі. Через декілька тижнів “Гефест-Преміум” отримало від Департаменту архітектури та містобудування Запорізької міськради погодження містобудівних умови та обмежень.

Відповідно до цих умов, фірма запланувала “будівництво багатофункціонального комплексу у складі приміщень спортивно-оздоровчого, розважально-торгівельного призначення та житлових квартир”.

Кінцевими бенефіціарами ТОВ “Гефест-преміум” вказуються Олег Шурма та Артем Погасій. Олег Шурма – це брат Ростислава Шурми, колишнього гендиректора комбінату “Запоріжсталь” та колишнього голови запорізького осередку партії “Опозиційний блок”. 

Пізніше Ростислав Шурма увійшов до наглядової ради “Укроборонпрому”. А 23 листопада цього року Володимир Зеленський призначив його заступником керівника Офісу Президента. 

Нагадаємо, вже колишній мер Запоріжжя Володимир Буряк, балотувався у нардепи від партії “Опозиційний блок”, а до цього під керівництвом Ростислава Шурми працював головним інженером на “Запоріжсталі”.

Впродовж минулої каденції група фірм з орбіти Ростислава Шурми та колишнього фінансового директора “Запоріжсталі” Руслана Божка стала одним з найбільших земленабувачів у Запоріжжі.