Обласна лікарня планує низку реконструкцій 

Запорізька обласна клінічна лікарня хоче замовити проєкти реконструкцій низки корпусів та будівель. Орієнтовна ціна розробки документів – 14 мільйонів гривень

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Так, лікарня оголосила три закупівлі з виготовлення проектної документації на реконструкцію: 

будівель головного корпусу та надземного переходу. Очікувана вартість – 7 млн грн.

будівель радіології, лікувального корпусу № 2 та господарського корпусу. Очікувана вартість – 3 млн грн.

будівель учбового корпусу та гуртожитку КЗ “Запорізький медичний фаховий коледж”. Очікувана вартість – 4 млн грн.

Проєктанти повинні передбачити роботи з внутрішнього оздоблення приміщень, утеплення фасадів, заміну інженерних мереж та покрівлі.

Також придбання та встановлення медичного обладнання, зокрема: ангіографічної системи, магнітно-резонансного томографу, дистанційного літотриптеру, рентген-апарату та іншого. 

Під час реконструкції учбового корпусу, проєктанти мають передбачити облаштування стадіону та спортивного майданчику на прилеглій території. А біля господарського корпусу – запланувати контрольно-пропускний пункт.  

Окрім проєктних документів, лікарня хоче отримати технічні висновки про стан конструкцій будівель та інженерних мереж.

Нині усі закупівлі знаходяться на етапі подання пропозицій учасниками. Аукціон з визначення переможців мають провести 7 грудня.

Нагадаємо, раніше “Запорізький проєкт розслідувань” повідомляв про проведення тендеру на реконструкцію поліклініки у Запорізькій обласній клінічній лікарні вартістю 95,5 млн грн. Ще 18,8 млн грн лікарня хоче витратити на благоустрій території.