Фірмі з оточення Кальцева погодили земельні питання для будівництва на Великому Лузі

Запорізькі депутати затвердили містобудівну документацію ТОВ “Бізнес Олімп” для будівництва на вулиці Ленській, 10-А.

Відповідне рішення оприлюднене на сайті Запорізької міської ради.

Так, на вулиці Ленській, 10-А раніше розташовувався оздоровчий комплекс “Орлятко”, від якого з часом залишилися лише напівзруйновані корпуси. 

Згодом цю ділянку площею 6,8 га (кадастровий номер 2310100000:04:043:0054) у власність отримало ТОВ “Бізнес Олімп”. 

Нині ж фірма хоче побудувати на місці оздоровчого комплексу – котеджне містечко з зонами спорту, відпочинку та розваг. Для цього їй потрібно отримати низку погоджувальних документів. 

Нещодавно ж запорізькі депутати затвердили цій фірмі проєкт внесення змін до детального плану території міста Запоріжжя.

Головна мета цих змін – обґрунтування розташування житлових будинків з апартаментами для відпочиваючих на вказаній земельній ділянці.

При розробці відповідного проєкту рішення, автори врахували результати громадських слухань з розгляду проєкту містобудівної документації, що відбулися 22.10.2021. Також взяли до уваги рекомендації архітектурно – містобудівної ради при Департаменті архітектури та містобудування Запорізької міської ради від 16.11.2021.

Як раніше повідомлялося у ЗМІ, процедура розробки та погодження детального плану території – це легальний механізм зміни цільового призначення землі. Наприклад, в історії з вказаним будівництвом – це коли у землі цільове призначенням “рекреація”, але на ній хочуть звести житлові будівлі.

ТОВ “Бізнес Олімп” належить Олександрі Кірєєвій. Вона також співволодіє ТОВ ”Торговий дім ”АК Ритм”. Другим співвласником цієї фірми є ТОВ “Запоріжбудінвестплюс”, де раніше кінцевим бенефіціаром вказувалась Євгенія Кальцева та Володимир Кальцев. 

Володимир Кальцев нині народний депутат від партії “Опозиційна платформа – За життя”.