У Запоріжжі на новорічних локаціях працюватимуть дві ковзанки (фото)

Нещодавно на площі Фестивальній у Запоріжжі відкрили ковзанку просто неба. Ще одну ковзанку почали монтувати біля каскаду фонтанів “Райдуга“. 

Про це повідомляє журналіст Запорізького проєкту розслідувань, який відвідав місця під розташування майбутніх новорічних зон. 

Так, ковзанку на площі Фестивальній можна відвідати вже зараз у будь-який день тижня.

Вартість однієї години на ковзанці: 100 гривень – для дорослих та 80 грн – для дітей і студентів. Ціна безліміту (без обмеження в годинах) складає 120 грн у будні та 150 грн на вихідних. Прокат ковзанів включено у вартість квитка.

Повністю новорічна зона на Фестивальній площі запрацює 19 грудня. Адміністратори ковзанки розповіли, що на площі ще мають встановити ялинку та великий екран, а також обладнати фуд-зони на протилежному боці площі. Крім того, на Фестивальній планується відкрити невеликий лунапарк з атракціонами.

Нещодавно монтаж ковзанки почали й на каскаді фонтанів “Райдуга”. Наразі для льодової споруди тут облаштовують “холодну підлогу”. 

Підготовку до новорічних святкувань почали й на площі Маяковського. Тут монтують і прикрашають новорічну ялинку.

Окрім цього, на деревах вздовж проспекту Маяковського (у напрямку до “Райдуги”) вже розвісили гірлянди.

Раніше “Запорізький проєкт розслідувань” більш детально повідомляв про плани міської влади щодо облаштувань новорічних локацій у Запоріжжі.

Окрім площі Фестивальної, Маяковського та каскадів фонтанів “Райдуга” посадовці хочуть прикрасити бульвар Шевченка. Окрему святкову програму запланували на майдані “Козазьке коло“, що знаходиться на Хортиці.

Фото та текст – Руслан Афончиков