У Запоріжжі віддадуть 2,5 мільйона за проєкт спорткомплексу 

Департамент спорту, сім’ї та молоді Запорізької міськради розглядає пропозицію ТОВ “Запорізьке проектно-експертне бюро” для розробки проєкта будівництва багатофункціонального спортивного комплексу для ігрових видів спорту.  Орієнтовна вартість виготовлення документації – 2,55 мільйона гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Комплекс розташують на перехресті вул. Новобудов/пр. Ювілейного (Хортицький район).

Проєктанти повинні передбачити у будівлі: зал для ігрових видів спорту, збірні трибуни для глядачів мінімум на 200 місць, тренажерну залу, медичний кабінет. 

Окрім цього, мають відвести місце під приміщення для тренерів, технічного персоналу та керівництва спортивного комплексу. Запланувати розташування гардеробу та санвузлів.

Навколо спорткомплексу повинні передбачити благоустрій території, виокремити зону для стоянки автобусів та для парковки автомобілів.

Документацію планують розробити до 30 квітня 2022 року.

На тендер подалися дві фірми – “Запорізьке проектно-експертне бюро” (з пропозицією 2,52 млн грн) та ТОВ “Інженер-проект” (з пропозицією 2,54 млн грн). 

Нині закупівля на стадії розгляду пропозицій учасників. Тендерний комітет досліджує документи учасника з дешевшою пропозицією – “Запорізьке проектно-експертне бюро”. Якщо тендерний комітет не знайде порушень, то укладе договір з цією фірмою. 

ТОВ “Запорізьке проектно-експертне бюро” належить Олексію та Марії Марковим. 

ТОВ “Інженер-проект” належить Марині Григор’євій. Фірму зареєстрували у березні цього року, зі статутним капіталом – 1000 гривень. Особа з ПІБ Марини Григор’євої вказується дружиною заступника начальника Управління патрульної поліції в Запорізькій області Сергія Григор’єва.