У запорізького футбольного клубу “Металург” новий директор

Нещодавно на посаду директора комунального підприємства “МФК Металург” призначили Юрія Зенкіна.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці футбольного клубу “Металург”.

Відповідно до інформації з соцмереж Юрія Зенкіна, він працював на керівних посадах на промислових підприємствах, також був провідним економістом у банку. 

Окрім цього, Юрій Зенкін був заступником голови у Запорізькій райдержадміністрації, у 2020 році безуспішно балотувався до Запорізької райради від партії “Батьківщина”.

Наприкінці жовтня Зенкін подав декларацію на посаду радника міського голови Запоріжжя. Виконувачем обов’язків мера наприкінці вересня став Анатолій Куртєв

Зенкін у своїй декларації вказав “Будівельну фірму “Карат”. Цією фірмою нині володіє дочка Зенкіна, однак ще нещодавно кінцевим бенефіціаром “Карату” вказувався сам Юрій Зенкін.

Одним з найбільших виграних тендерів ТОВ “Будівельна фірма “Карат” є реконструкція будівлі під розміщення обласного бюро судово-медичної експертизи (вартістю 41 млн грн, яку потім зменшили до 33 млн грн). 

Начальником цього бюро раніше був нинішній т.в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Нагадаємо, “Запорізький проєкт розслідувань” писав про звільнення з посади директора футбольного клубу “Металург” Максима Лупашка. За час його керування “Металургом” тендери на харчування футболістів отримували близькі до його родини підприємці.