У Запоріжжі пропонують заборонити зведення багатоперхівки на місці “олімпійського” стадіону 

На сайті Запорізької міської ради створили петицію щодо недопущення побудови житлового комплексу на місці стадіону “Олімпійські надії”. Стадіон знаходиться біля каскаду фонтанів “Райдуга”.

Відповідний документ розміщується в системі під №7200.

Так, у петиції йдеться, що на місці стадіону “Олімпійські надії” збираються побудувати багатоповерховий житловий комплекс. 

Автор петиції закликає містян недопустити зведення багатоповерхівки. Пропонує замість будівництва багатоповерхівки реконструювати стадіон та побудувати загальнодоступні спортивні майданчики для всіх жителів та гостей міста.

Наразі під петицією зібрано 412 підписів – з 750 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 27 днів.

Після набрання необхідної кількості голосів, петицію мають передати на розгляд депутатів Запорізької міськради. 

Нагадаємо, раніше “Запорізький проєкт розслідувань” повідомляв, що ділянку на місці стадіону “Олімпійські надії” орендує ТОВ “Гефест-Преміум”. Нещодавно фірма отримала від міськради погодження щодо “будівництва багатофункціонального комплексу у складі приміщень спортивно-оздоровчого, розважально-торгівельного призначення та житлових квартир”.

Кінцевими бенефіціарами ТОВ “Гефест-преміум” вказуються Олег Шурма та Артем Погасій. Олег Шурма – це брат Ростислава Шурми, колишнього гендиректора комбінату “Запоріжсталь” та колишнього голови запорізького осередку партії “Опозиційний блок”. 

Пізніше Ростислав Шурма увійшов до наглядової ради “Укроборонпрому”. А 23 листопада цього року Володимир Зеленський призначив його заступником керівника Офісу Президента.