У Запоріжжі віддають 2,5 мільйона на проєкт спорткомплексу

Cпеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з вільної боротьби та дзюдо Запорізької облради має намір замовити ТОВ “Запорізьке проектно-експертне бюро” проєкт будівництва спорткомплексу. Вартість розробки документації – 2,57 мільйона гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Адреса розташування майбутнього комплексу – Запоріжжя, вул. 12 квітня/вул. Сергія Тюленіна (в районі футбольної бази “Металург”). 

Проєктанти мають передбачити розміщення у будівлі залів для занять вільною боротьбою, дзюдо, художньою гімнастикою та приміщення для загальної фізичної підготовки з тренажерами. 

Також мають відвести місце під розбірні трибуни мінімум на 100 глядачів у кожній з трьох зал. Запланувати кімнати для тренерів, масажну кімнату, парну, роздягальні, санвузли, фудкорт та технічні приміщення. Також відвести місце під парковку. 

Виготовити проєктну документацію мають до 15 травня 2022 року.

Єдиним конкурентом “Запорізьке проектно-експертне бюро” на тендері було ТОВ “Інженер-проект” з дорожчою на 21 тисячу гривень пропозицією. 

ТОВ “Запорізьке проектно-експертне бюро” належить Олексію та Марії Марковим. Фірма також виграє тендер на проєктування будівництва багатофункціонального спортивного комплексу для ігрових видів спорту у Хортицькому районі Запоріжжя. 

ТОВ “Інженер-проект” належить Марині Григор’євій. Фірму зареєстрували у березні цього року, зі статутним капіталом – 1000 гривень. Особа з ПІБ Марини Григор’євої вказується дружиною заступника начальника Управління патрульної поліції в Запорізькій області Сергія Григор’єва.