Проєкт реконструкції “Дубового гаю” відкоригують за мільйон 

Запорізьке КП “Дубовий гай” має намір замовити ТОВ “Архітектурно-конструкторське бюро “Південь-буд” коригування проєкту реконструкції парку. Вартість робіт з коригування – 1 мільйон гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Фірма має відкоригувати проєкт у частині:

– робіт з комунікаційними мережами: електропостачання, водопостачання, каналізації;

– зведення майданчиків: ігрового, танцювального, майданчик тихого відпочинку та для продажу вуличної їжі;

– озеленення (дендрологічний план).

Завершити коригування документації мають до кінця року.

Єдиним конкурентом “Архітектурно-конструкторське бюро “Південь-буд” на тендері був ФОП Туша Олександр Миколайович з дорожчою на 24 гривні пропозицією. 

Власниками ТОВ “АКБ “Південь-буд” є Ольга Василина (20%), Надія Бородай (40%) та Сергій Бріцин (40%). Директор фірми  – Олександр Шматко.

Ольгу Василину, Сергія Бріцина та Олександра Шматка пов’язували з фірмами з оточення начальника Управління культури Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Сергія Білова. 

Сергій Бріцин також балотувався на виборах 2020 року до Запорізької міської ради від “партії Володимира Буряка “Єднання”.

Варто додати, нещодавно міська влада повідомляла, що хоче відкоригувати старий проєкт “Дубового гаю” (вартість будівельних робіт за цим проєктом – 380-400 мільйонів гривень). Посадовці вказували, що цей проєкт не акутальний з “точки зору кошторису, і з точки зору нормативних моментів”. Його переглянуть “з урахуванням нинішніх норм мобільності та усіх вимог до сучасних парків”.

Потім оновлений проєкт хочуть винести на громадські обговорення і після цього розпочати роботи з реконструкції “Дубового гаю”.