Справу щодо побиття запорізького пенсіонера водієм маршрутки розглянуть аж у лютому

Справу щодо побиття запорізького пенсіонера водієм маршрутки продовжать розглядати 1 лютого 2022 року. Пенсіонера побили у вересні цього року. 

Про дату наступного засідання стало відомо з сайту Судової влади України. 

Нагадаємо, 10 вересня водій маршрутки № 85 на зупинці «Лікарня» відмовив пенсіонеру у пільговому проїзді. Зі слів очевидців, він вилаявся на чоловіка, вдарив ногою в живіт, і, намагаючись закрити двері, вгатив ними пенсіонера по обличчю.

Міська влада після цих подій провела перевірку і оштрафувала фірму-перевізника ТОВ “Правекстар” на 10 тисяч гривень. Окрім цього посадовці розірвали з “Правекстаром” договір на перевезення. Також повідомлялося про звільнення водія. 

Водночас поліція відкрила кримінальне провадження –  за статтею про нанесення легких тілесних ушкоджень (ст. 125 ККУ). Згодом дії водія розцінили як хуліганство (ст. 296 ККУ) і 14 вересня повідомили йому про підозру. 

Через декілька днів обвинувальний акт передали до суду, підготовче засідання у справі призначили на 1 жовтня. Розпочати розгляд мали 9 грудня.

Нещодавно ж стало відомо, що наступне засідання з розгляду цієї справи призначили на 1 лютого. Деталей щодо процесу розгляду справи у судовому реєстрі поки немає. 

Потерпілим у справі вказується Валентин Козел. Обвинуваченим – В’ячеслав Якубович.