У Запоріжжі віддають півмільйона за проєкт реконструкції скверу на Бородінському

Районна адміністрація Запорізької міськради у Дніпровському районі має намір замовити ТОВ “Запорізький проектний інститут” проєкт реконструкції скверу Чорнобильців. Вартість розробки документації – 509 тисяч гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Проєкт реконструкції має передбачати: облаштування пішохідних доріжок з тротуарної плитки, встановлення  лав та урн, нового дитячого та спортивного майданчиків. 

Окрім цього у сквері повинні запланувати встановлення альтанки, облаштування оригінальної вхідної групи з назвою скверу, а також майданчику для встановлення новорічної ялинки. 

Тендер провели за спрощеною процедурою (у разі відсутності конкурентів, замовник може вибрати єдиного учасника, який подався на закупівлю). 

На закупівлю подалося лише “Запорізький проектний інститут” тож з ним нині і збираються укласти угоду. 

Проєкт реконструкції повинні розробити до 15 березня 2022 року

Варто додати, сквер Чорнобильців знаходиться на Бородінському мікрорайоні, навпроти 69 школи. Цю назву скверу дали у 2011 році.

ТОВ “Запорізький проектний інститут” належить Дмитрові Лободі та Наталії Моргуновій. Дмитро Лобода співволодіє низкою фірм, які давно і регулярно виграють замовлення на запорізьких закупівлях.