Обласна лікарня віддає 11 мільйонів на розробку низки проєктів реконструкцій

Запорізька обласна клінічна лікарня має намір замовити КП “Градпроект” Мелітопольської міськради проєкти реконструкцій низки корпусів та будівель. Вартість розробки документів – 11,5 мільйона гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Так, лікарня має намір замовити в комунального підприємства виготовлення проектної документації на реконструкцію: 

будівель головного корпусу та надземного переходу. Вартість розробки – 6 млн грн.

будівель радіології, лікувального корпусу № 2 та господарського корпусу. Вартість розробки документів – 2,5 млн грн.

будівель учбового корпусу та гуртожитку КЗ “Запорізький медичний фаховий коледж”. Вартість розробки – 3 млн грн.

Проєктант повинен передбачити роботи з внутрішнього оздоблення приміщень, утеплення фасадів, заміну інженерних мереж та покрівлі.

Також придбання та встановлення медичного обладнання, зокрема: ангіографічної системи, магнітно-резонансного томографу, дистанційного літотриптеру, рентген-апарату та іншого. 

Під час реконструкції учбового корпусу, проєктант має передбачити облаштування стадіону та спортивного майданчику на прилеглій території. А біля господарського корпусу – запланувати контрольно-пропускний пункт.  

Окрім проєктних документів, лікарня хоче отримати технічні висновки про стан конструкцій будівель та інженерних мереж.

Єдиним конкурентом мелітопольського комунального підприємства на всіх трьох тендерах була підприємиця з Мелітополя Любов Гончарова з дорожчими пропозиціями. Обидва учасники під час аукціону не знижували своїх цін. 

Раніше “Запорізький проєкт розслідувань” повідомляв, що фірма з оточення міського голови Мелітополя Івана Федорова виграла тендери від обласної лікарні на ремонт поліклініки (95,5 млн грн) та на облаштування території (18,8 млн грн).

Окрім цього, у Запорізькій обласній клінічній лікарні працювала фірма батьків Федорова – ПП “Центр комп’ютерної томографії”. Поліція перевіряла тендер обласної клінічної лікарні на закупівлю діагностичних послуг у “Центру комп’ютерної томографії”.

Нещодавно з’явилася ухвала про закриття цього провадження – через закінчення строків досудового розслідування. Втім згодом у судовому реєстрі з’явилася інформація про оскарження цього рішення в апеляції. Останнє засідання апеляційного суду призначили на 6 грудня. Результати цього засідання поки невідомі.