У Запоріжжі залучили будівельного консультанта для реконструкції Палацу творчості

Департамент освіти і науки Запорізької міськради замовив ТОВ “Катрас” будівельні консультації для реконструкції Палацу дитячої та юнацької творчості. Вартість замовлення – 563 тисячі гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Переможець закупівлі повинен впродовж цього та наступного року взяти на себе роботу з підготовки та отримання дозвільних документів з реконструкції, внесення змін до таких документів. 

Також будівельний консультант має перевіряти кошториси та договірні ціни підрядників, контролювати виконання договорів та графік робіт.

Закупівлю провели за спрощеною процедурою. Оскільки ТОВ “Катрас” було єдиним учасником тендеру, з ним і уклали угоду.

ТОВ “Катрас” належить Ігорю Руселло (25%) та Сергію Казакову (75%). 

Раніше співвласником фірми був Сергій Кузнєцов, який керував Управлінням капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації при Олександрові Пеклушенкові і Валерієві Баранову. Звільнили його у квітні 2015 року, після чого Кузнєцов очолив фірму “Катрас”.

Нагадаємо, реконструкцію Палацу дитячої та юнацької творчості замовили ще у серпні минулого року за 69 мільйонів гривень ТОВ “Геос-УКБ”. Ця фірма виступала партнером структур, наближених до колишнього керівника комбінату “Запоріжсталь” Ростислава Шурми та колишнього депутата Запорізької міськради і голови бюджетної комісії Руслана Божка. 

Нин Ростислав Шурма – заступник голови Офісу Президента України. 

Слід зазначити, до цієї реконструкції були претензії у місцевих активістів. Вони підготували документи для отримання цією будівлею статусу пам’ятки історії та архітектури.