У Запоріжжі завершують збирання нових мостів

Нещодавно за допомогою крану “Захарій” будівельники транспортували передостанню секцію для низової частини вантового мосту.

Про це йдеться у публікації Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Нагадаємо, центральними об’єктами будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро у Запоріжжі – є балковий та вантовий мости.

І вантовий, і балковий міст діляться на дві частини: верхову та низову.

Це вантовий міст.

Це балковий міст.

До кінця цього року будівельники хочуть добудувати верхову частину вантового моста та низову частину балкового. Рух по верховій частині балкового мосту – відкрили ще минулого року.

Тож найбільше робіт залишається провести на низовій частині вантового мосту. Нещодавно мостобудівники зібрали та доставили передостанню секцію цієї частини моста. Після її встановлення, надводна конструкція мосту фактично буде змонтована. Будівельникам залишиться змонтувати ще одну секцію з берега.  Потім на міст мають почепити ванти (залізні троси), опустити конструкцію на опори та вкласти асфальт.

Варто зазначити, напередодні Служба автомобільних доріг провела випробування під’їздів до вантового мосту. Під час цих досліджень вимірювали навантаження на металеві конструкції. Для цього задіяли більше десятка вантажівок. 

Повністю завершити будівництво автотранспортної магістралі через річку Дніпро обіцяють у другому кварталі 2022 року.