Депутат облради може очолити енергодарську медчастину 

Конкурсна комісія рекомендуватиме меру Енергодара призначити на посаду директора КНП “Спеціалізованої медико-санітарної частини” Сергія Селевича.

Про це повідомляється на сайті Енергодарської міської ради.

Загалом на вказаний конкурс подалося 6 осіб, проте 4 з них мали проблеми з документами або недостатній стаж. Тож фактично участь у відборі взяло двоє кандидатів – згаданий Сергій Селевич та Андрій Бредіхін. 

Кандидати презентували своє бачення розвитку медико-санітарної частини, аналіз слабких та сильних сторін роботи закладу, а також шляхи вирішення проблемних питань.

У підсумку комісія одноголосно віддала перевагу Сергію Селевичу. Тож надалі його кандидатуру рекомендуватимуть для призначення міському голові Енергодара.

Якщо кандидатуру Сергія Селевича затвердять, з ним мають підписати контракт на 5 років

У біографічній довідці вказувалося, що Сергій Селевич працював 9 років головним лікарем Мелітопольської центральної районної лікарні. Також очолював Мелітопольську та Приазовську райдержадміністрації (впродовж 2018-2020 років).

Останнім часом працював заступником начальника з організаційно-методичної роботи відділу охорони здоров’я Мелітопольської міської ради.

Сергій Селевич також депутат Запорізької облради. Початково він обирався від партії “Слуга народу”, втім потім заявив про тиск і вийшов з фракції.