У Запоріжжі обговорили проблему недобудов у Південному мікрорайоні

Запорізька влада хоче до лютого розробити план щодо добудови п’яти багатоповерхівок на вулицях Нагнибіди та Новокузнецькій. Раніше громадяни вклали у ці будинки гроші, але квартир так і не отримали. 

Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

Так, “Запорізький домобудівний комбінат” впродовж 2017-2020 років отримав від КП “Управління капітального будівництва” Запорізької міськради замовлення на будівництво п’яти багатоповерхівок у Південному мікрорайоні. Йдеться про будинки на вулицях Нагнибіди, 76, 77, 78, 79 та Новокузнецькій, 76

Також у це будівництво вклалися і запоріжці. Зокрема 50 людей скористалися державною програмою і взяли кредити.

Надалі комбінат почав будівництво, але за ці роки зведення будинків так і не закінчив

Рік тому при виконавчому комітеті Запорізької міської ради створили робочу групу для пошуку варіантів добудови цих багатоповерхівок.

Нині ж міська влада одним з варіантів вирішення проблеми бачить заміну забудовника. Попередні перемовини з компаніями вже ведуться. Однак для ухвалення фінального рішення необхідно вирішити низку організаційних та технічних питань.

Ще один варіант – залучення у якості ще одного замовника кооперативів, до складу яких увійдуть всі інвестори, які вже оплатили житло.

У підсумку, міська влада та Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву вирішили до кінця січня розробити план дій стосовно добудови кожної багатоповерхівки.

За словами посадовців, це дозволить вже у лютому розпочати активну роботу щодо реалізації розроблених планів.

Варто додати, “Запорізьким домобудівним комбінатом” нині керує Петро Сабашук – колишній народний депутат.

У серпні цього року з’являлися новини про банкрутство “Запорізького домобудівного комбінату” та спроби пошуку інвесторів для добудови низки багатоповерхівок.