У запорізького обласного медцентру буде новий керівник 

Конкурсна комісія обрала на посаду директора Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб Тараса Тищенка. Надалі його кандидатуру рекомендуватимуть міністру для призначення.

Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Тарас Тищенко – це депутат Василівської райради від партії “За майбутнє”. Він також працював керівником КНП “Василівський центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Раніше на сайті Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб публікувалося звернення до міністра охорони здоров’я України. Колектив та профспілкова організація просила призначити на посаду нинішнього керівника цього медцентру – Романа Терехова

Сам Роман Терехов вже відреагував на результати конкурсу дописом у Фейсбук:

“Це жодним чином не змінює мого світогляду – я залишаюсь вірним медицині та надалі робитиму все від мене залежне задля продовження справи свого життя! Результат конкурсу сприймаю не як поразку, а швидше, як новий досвід та перспективу, що відкривається попереду”. 

Нагадаємо, “Запорізький проєкт розслідувань” нещодавно повідомляв про результати конкурсного відбору директора енергодарської КНП “Спеціалізованої медико-санітарної частини”.