Запорізькі депутати ліквідували юридичний департамент 

Запорізькі депутати ліквідували Департамент правового забезпечення. Замість нього створять комунальну установу “Департамент правового забезпечення” та Управління юридичного супроводу майнових відносин.

Відповідне рішення опублікували сьогодні на сайті Запорізької міської ради.

Відтепер працівники мерії мають протягом 20 днів розробити план поступової передачі функцій та повноважень від Департаменту правового забезпечення до новостворених структур.

Ліквідувати Департамент правового забезпечення мають в двомісячний строк з дати створення Управління юридичного супроводу майнових відносин.

Повністю завершити реорганізацію мають впродовж трьох місяців

Створена комунальна установа “Департамент правового забезпечення” та Управління юридичного супроводу майнових відносин розташовуватимуться на проспекті Соборному, 206. Це адреса нинішнього Департаменту правового забезпечення. 

Комунальна установа буде здійснювати правове забезпечення діяльності майже всіх виконавчих органів, підприємств, установ та організацій міськради. Окрім тих, які відносяться до повноважень Управління юридичного супроводу майнових відносин.

Необхідність прийняття вказаного проєкту рішення викликана: “спрямованістю державної політики на реформування основних галузей та втіленням успішного світового досвіду розвитку державності та інститутів громадянського суспільства та правової держави”.

Варто додати, вказаний проєкт рішення з’явився на сайті міськради лише в день проведення сесії.

Нагадаємо, вчора депутати проголосували також і за ліквідацію медичного департаменту міськради. Взамін мають створити комунальну установу “Адміністрація з питань охорони здоров’я”.