Запоріжанки стали чемпіонками світу з пляжного волейболу

Запоріжанки Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко стали чемпіонками світу з пляжного волейболу серед спортсменок до 21 року. Також вони виграли бронзові медалі на чемпіонаті світу серед спортсменок до 19 років.

Про це повідомляється на сайті Запорізької облдержадміністрації.

Так, у грудні 18-річні запорізькі спортсменки відзначилися на двох чемпіонатах світу, які проходили у Таїланді. 

На світовій першості серед спортсменів до 19 років Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко вибороли бронзові нагороди.

Під час цього змагання українські волейболістки перемогли чілійських, канадських та американських спортсменок на груповому етапі, що і  дозволило нашим землячкам  потрапити у плей-оф. В 1\8 фіналу Хміль та Лазаренко перемогли команду Іспанії, а у чвертьфіналі – команду з Данії.

У півфіналі українки не змогли дотиснути суперниць з Росії. У матчі ж за бронзові нагороди Хміль та Лазаренко перемогли американок з рахунком 2:0.

У змаганнях серед спортсменок до 21 року, запоріжанки виграли всі матчі групового раунду, потім у 1\8 фіналу здолали італійський дует, а у чвертьфіналі російський.

Вже у півфіналі Хміль та Лазаренко перемогли швейцарок. А у фіналі українські спортсменки здоллали іспанський дует з рахунком 2:1.

Варто зазначити, що Ангеліна і Тетяна принесли Запорізькій області половину від усіх медалей чемпіонатів світу цього року – чотири з восьми. Також запоріжанки здобули перші в історії українського спорту золоті медалі чемпіонату світу з пляжного волейболу серед жінок.