Запорізькі депутати не підтримали петиції про туалети та маршрут на Космос

Під час нещодавньої сесії Запорізької міськради депутати не підтримали низку петицій, які стосуються транспортних перевезень та встановлення громадських туалетів.

Про це стало відомо під час онлайн-трансляції сесії. 

Так, на розгляд депутатів винесли петицію щодо транспортних проблем на маршруті з Південного на Космічний мікрорайон (№6908).

Автор петиції скаржився, що у пікові години виникають складнощі у пересуванні з Пісків (Південний мікрорайон) на Космос. На цьому шляху працює тільки маршрут №20, тож автор просив додати транспорт або створити новий маршрут.

До голосування перед депутатами виступив з доповіддю заступник начальника Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Олександр Кухарєв

Він вказав, що питання про нестачу транспорту на маршруті №20 вирішено. Перевізник вже додав транспортні засоби (точну кількість Кухарєв не вказав – від “Запорізького проєкту росзлідсуваннь”). Тож Олександр Кухарєв просив депутатів не голосувати за цю петицію.

Також посадовець вказав, що “залучити комунальний транспорт до даного маршруту немає можливості у зв’язку з відсутністю рухомого складу.

У підсумку за вказану петицію проголосувало 11 депутатів, проти виступив один обранець, ще 24 – утримались. 9 осіб не голосувало. 

Пізніше депутати перейшли до розгляду електронної петиції щодо створення у Запоріжжі громадських туалетів (№7081). 

Автор петиції скаржився на нестачу вбиралень у місті та пропонував встановити громадські туалети у всіх районах міста, парках і місцях відпочинку

До голосування перед депутатами з доповіддю виступив директор Департаменту інфраструктури та благоустрою Артур Боярчуков.

Посадовець просив депутатів утриматися від голосування за цю пропозицію. Вказував, що у 2017 році до міськради вже надходила аналогічна петиція. З того часу у Запоріжжі встановили 6 громадських туалетів. Наступного року планують обладнати ще 4 – під час реконструкцій парків та скверів. 

Після цього секретар міськради Анатолій Куртєв дав завдання Артуру Боярчукову підрахувати кількість туалетів, які необхідно встановити у місті. І за потреби – розширити плани з облаштування вбиралень наступного року.

У підсумку за вказану петицію проголосували 14 депутатів, утримались – 18 обранців, ще 22 особи не голосували.

Варто зазначити, Артур Боярчуков не уточнював чи малися на увазі біотуалети замість повноцінних громадських туалетів, а також де саме знаходяться ці шість побудованих туалетів.