У Бердянську вирішують що робити з будівлею колишнього дитсадка

Нещодавно у Бердянську депутатські комісії шукали варіанти використання незайнятих будівель, що знаходяться на вул. Перемоги, 38. Раніше там був дитсадок, потім певний час будівлі орендували військові. 

Про це йдеться на сайті Бердянської міської ради.

Так, обговорювався варіант можливості використання цих будівель для часткового розміщення Інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти та Центру реабілітації для дітей з інвалідністю.

Нині у Бердянську мешкають майже 400 дітей з інвалідністю. На вул. Європейській, 68 працює Центр реабілітації для дітей з інвалідністю, але він затісний – на чотири групи там – три приміщення. 

Центр реабілітації хоче отримати медичну ліцензію, але це поки неможливо. Нинішнє приміщення установи не відповідає вимогам. Також заклад не може охопити реабілітацією вікові категорії від 0 до 4 років та після 18 років. У працівників Центру є також бажання організувати групи денного перебування, щоб батьки дітей з інвалідністю могли влаштуватися на роботу. 

Окремо депутати також розглянули і питання щодо розміщення в одному з трьох корпусів вказаних будівель – дитячого садка. Бо у Бердянську не вистачає дошкільних закладів. 

Зрештою депутати вирішили виїхати на місце і спочатку оглянути приміщення. Такий виїзд обранці запланували на початок 2022 року.