На вже збудовану льодову арену в Мелітополі витратять ще 60 мільйонів

Департамент капітального будівництва та ЖКГ Мелітопольської міськради планує замовити додаткові роботи з  будівництва оздоровчого центру з льодовою ареною. Очікувана вартість робіт – 59,7 мільйона гривень.

Про це повідомляється у системі закупівель “Прозоро”.

Відповідно до завдань тендеру, на льодовій арені повинні провести загальнобудівельні роботи (монтаж стін, перегородок, дверей, вікон, підлоги, стелі), зайнятись облаштуванням комунікаційних систем (вентиляція, водопровід, каналізація, електричні мережі), провести пусконалагоджувальні роботи та роботи пов’язані з технологічною плитою льодового поля.

Крім того, переможець закупівлі повинен придбати спеціальне устаткування для роботи арени, тощо.

Варто зазначити, роботи з будівництва оздоровчого центру з льодовою ареною у Мелітополі стартували ще навесні.

22 квітня Відділ капітального будівництва Мелітопольської міськради замовив  будівництво льодової арени за 92,2 мільйона гривень.

Наприкінці листопада міськрада вирішила відкоригувати проєкт. І вже 14 грудня у системі “Прозоро” з’явилося повідомлення щодо проведення вказаного додаткового тендеру на 59,7 мільйона гривень.

Аукціон з визначення переможця на цьому тендері мають провести 4 січня. А самі роботи прописано виконати до липня 2022 року. 

Втім ще 15 грудня міський голова Мелітополя Іван Федоров повідомляв, що роботи на арені виконані на 95%. Також мер запевняв, що вже до Нового року усі охочі зможуть стати на лід.

Так арена виглядала у публікації Запорізької облдержадміністрації від 17 грудня.

Детальніше про тих, кто виконував основні роботи з будівництва льодової арени в Мелітополі можна прочитати за цим посиланням.