За ремонт двох вулиць у Запоріжжі заплатять 170 мільйонів  

КП “Управління капітального будівництва” Запорізької міськради дозамовило ТОВ “Будівельна компанія Будреконструкція” роботи з реконструкції вул. Шевченка та вул. Солідарності (Шевченківський район). Вартість робіт – 53,4 мільйона гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Фірма повинна провести додаткові роботи, зокрема: укласти колiї, заасфальтувати дорогу, встановити бордюри, облаштувати тротуари, протягнути футляри під залізні труби, провести земляні роботи, перевезти сміття.

Роботи мають виконати до кінця наступного року.

Закупівлю віддали напряму (без конкуренції) ТОВ “Будівельна компанія “Будреконструкція”, бо ця фірма отримала основне замовлення вартістю 118,3 млн грн (згодом суму зменшили до 76,8 млн грн). За словами ж замовника, нові роботи невід’ємно пов’язані зі старими. Зміна виконавця реконструкції може призвести до несумісності нових і старих робіт, а як наслідок – втрати гарантії на них та можливого погіршення якості. 

Варто додати, вказані дві закупівлі – це не єдині витрати на реконструкцію вулиць Шевченка та Солідарності. 

Замовлення на 19,6 млн грн (згодом суму зменшили до 16,4 млн грн) та 6 млн грн також отримувало ТОВ “Анстрой лімітед“ (реконструкція трамвайної колії, супутні роботи). 

Ще одну закупівлю на 17,8 млн грн віддавали  ТОВ “Авто-М” (роботи з влаштування зливової каналізації). 

Тож тепер загальне фінансування реконструкції цих двох вулиць складає 170,6 млн грн.

ТОВ “Будівельна компанія Будреконструкція” нині належить Ользі Айзеншток. Фірма мала спільні бізнес-зв’язки та контакти з низкою фірм з орбіти комбінату “Запоріжсталь”. 

Директором та власником ТОВ “Анстрой лімітед” є колишній запорізький комунальник Антон Шуваєв. 

Засновниками ТОВ “Авто-М” є Світлана Філіпенко та Віктор Фоменко.

Роботами з реконструкції вулиць Шевченка та Солідарності хочуть відновити повноцінний рух трамвайного маршруту №12, який з’єднає Заводський та Шевченківський райони між собою та далі з центром міста.

Раніше “Запорізький проєкт розслідувань” писав про проведення ще однієї закупівлі з реконструкції вулиць Шевченка та Солідарності вартістю 20,5 млн грн. Втім згодом цю закупівлю скасували через “відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг”.