У Запоріжжі відремонтують розв’язку біля моста Преображенського

У Запоріжжі збираються відремонтувати транспортну розв’язку, яка знаходиться біля пам’ятника козаку Мамаю на острові Хортиця. На її відновлення витратять 13,4 мільйона гривень. 

Про це повідомляється у системі закупівель Прозоро.

Відповідні роботи з реконструкції замовляє департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради. 

Угоду вартістю 13,4 мільйона гривень планують укласти з дочірнім іноземним підприємством “Дніпродор”. Серед переліку робіт, які має виконати підприємство – облаштування нового асфальтного покриття, тротуарів, дорожніх знаків, розмітки, освітлення пішохідних переходів. 

Крім того, планують озеленити кільце та острівці безпеки, встановити металеві стовпчики на зупинці для захисту людей від машин. Усі роботи повинні завершити до 1 вересня 2022 року.

Єдиним конкурентом підприємства на тендері було ТОВ “Євробуд плюс” – з дорожчою на 162 тис грн пропозицією.

Дочірнє іноземне підприємство “Дніпродор” належить ТОВ “PUS”, бенефіціарами вказані Єжі Філіп та Олександр Полтавець. 

На початку 2021 року КП “Управління капітального будівництва” міськради замовляло “Дніпродору” реконструкцію ділянки Набережної магістралі біля Південного мікрорайону Запоріжжя (від річки Мокра Московка та по вул. Автозаводській до пересічення вул. Автозаводської та вул. Новокузнецької). Вартість угоди склала 118 млн грн. На тендері з підприємством так само конкурувало ТОВ “Євробуд плюс”.