Для запорізьких мостів придумали ще одну назву

У Запоріжжі точаться суперечки з приводу назви для нових мостів через Дніпро. Нещодавно їх запропонували назвати мостами Крарія.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці запорізького екоактивіста.

Нову назву запропонував екоактивіст Микола Ралик. Він зазначив, що це стародавня переправа через Дніпро у Запоріжжі.

Така назва, на його думку, принесе користь з патріотичної та туристичної точки зору – зробить місто привабливішим для туристів.

Щодо назви нових мостів нещодавно також висловився президент “Мотор Січі” Вячеслав Богуслаєв. Він запропонував назвати їх на честь колишнього мера Запоріжжя Олександра Поляка, який керував містом у 2000-2003 роках. Олександра Поляка нині називають “народним мером”.  

До цього на сайті Запорізької міської ради реєстрували петицію з пропозицією назвати мости через річку Дніпро на честь борця Івана Піддубного. Зрештою петиція назбирала 34 голоси

У червні ж 2021 року загинув у ДТП заступник начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олександр Шандиба. Він довгий час контролював будівництво мостів через Дніпро у Запоріжжі. Тоді мости запропонували назвати на його честь. 

Зокрема цю пропозицію зробив інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.

«Є пропозиція назвати запорізький мега-міст ім’ям Олександра Михайловича Шандиби в пам’ять про чудову людину. Він більше 10 років докладав величезних зусиль, вкладав сили, здоров’я і душу в те, щоб мости будувалися, не дивлячись на всі перешкоди і перепони», написав він тоді на своїй сторінці у фейсбуці.