Запорізьким депутатам пропонують затвердити звіт про перевірку освітнього департаменту

В середу 26 січня у Запоріжжі відбудеться сесія міськради. На ній планують затвердити звіт тимчасової контрольної комісії щодо роботи Департаменту освіти і науки міськради. 

Про це йдеться у проєкті рішення міськради. 

Нагадаємо, тимчасову комісію з перевірки діяльності Департаменту освіти і науки створили за рішенням міськради від 29 вересня 2021 року. Депутати планували перевірити фінансову діяльність освітнього департаменту за період з січня до 1 вересня 2021 року.

Вказувалося, що за результатами перевірки комісія має скласти звіт та винести його на розгляд міськради. 

Після створення вказаної комісії стало відомо про звільнення директора Департаменту освіти і науки Станіслава Романчука. “Запорізький проєкт розслідувань” повідомляв про це звільнення окремо. 

Нині ж на сайті міськради зареєстрували проєкт рішення про затвердження звіту вказаної комісії. 

Документ містить одну сторінку – з закликом про зміни в системі освіти. Зокрема пропонується надати доручення Департаменту освіти і науки з розробки стратегічного плану реформування освіти. Стратегічний план мають створити до 1 квітня цього року.

Також пропонується запровадити планування капітальних ремонтів у навчальних закладах, “з використанням  сучасних дизайнерських підходів при проєктуванні”. Створити при школах посаду адміністратора та умови для спільного фінансування проєктів (50 відсотків сплачують батьківські фонди/ 50 відсотків коштів на реалізацію надає місцева влада).