НАЗК скерувало до суду протокол на партійця Буряка

Національне агентство з питань запобігання корупції скерувало до суду протокол стосовно керівника “Партії Володимира Буряка “Єднання” Олександра Коваленка

Про це повідомляється на сайті НАЗК.

Протокол склали щодо порушення порядку подання звіту партії. Раніше Коваленка викликали до агентства для надання пояснень.

Справу розглядає Хортицький районний суд Запоріжжя, останнє засідання призначали на 14 січня. Деталі можливих порушень поки не розкриваються. 

Минулого року керівника партії “Єднання” вже намагалися притягнути до адміністративної відповідальності щодо порушень звітування партії (ст. 212-21 КУпАП).

Вказувалося, що у першому кварталі 2021 року стосовно партії “Єднання” публікувалися рекламні оголошення у Фейсбуці – загальною вартістю 257 доларів. Ці витрати не були відображені у звітності (у якості спонсорських внесків від осіб, які публікували оголошення). 

Втім суд вказав, що в матеріалах справи не міститься переконливих доказів – немає підтвердження витрати вказаної суми та не зафіксовано, що оголошення були спрямовані саме на рекламу «Партії Володимира Буряка «Єднання». Своєю постановою від 2 вересня 2021 року суд закрив це провадження.

Нагадаємо, Олександр Коваленко є депутатом Запорізької облради від “Партії Володимира Буряка “Єднання”. Також донедавна він працював головним редактором в КП “Муніципальна телевізійна мережа” (телеканал Z).