Охороняти будівлю Запорізької облради за 3,5 мільйона будуть нацгвардійці

Запорізька обласна рада повідомила про намір замовити у військової частини 3033 Нацгвардії України послуги з охорони своєї будівлі. Вартість охорони складе 3,58 мільйона гривень.

Про це повідомляється в системі закупівельПрозоро”.

Охороняти адміністративну будівлю облради повинні будуть впродовж 2022 року.

Так, у будівлі мають організовувати 3 пости охорони, ще один розташувати біля воріт на в’їзді у внутрішнє подвір’я. У приміщенні ради повинні забезпечити відеоспостереження та здійснювати пропускний режим.

Серед вимог до учасників облрада прописувала необхідність мати право на використання вогнепальної нарізної зброї, наявність цієї зброї та спецзасобів (бронежилетів, кийків, газових балончиків та ін.). Крім того, учасники мали гарантувати наявність резерву з 10 охоронців.

Єдиним конкурентом військової частини Нацгвардії на тендері було Управління поліції охорони в Запорізькій області, яке пропонувало свої послуги за 3,94 мільйона гривень.

Слід додати, 2021 року будівлю Запорізької облради охороняли співробітники Управління поліції охорони. З ними укладали договір напряму, без проведення конкурсу.

Тоді послуги охорони з 1 лютого по 31 грудня коштували 5,3 мільйона гривень. Згодом строк надання послуг продовжили до кінця лютого 2022 року, а вартість договору збільшили на 933 тисячі гривень.