У Мелітополі збудують урбан-парк за 80 мільйонів

У Мелітополі планують замовити роботи з будівництва урбан-парку – комплексу майданчиків для занять спорту та активного відпочинку.  На облаштування парку запланували витратити 80 мільйонів гривень. 

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Так, департамент капітального будівництва та ЖКГ Мелітопольської міськради оголосив два тендери на облаштування урбан-парку. 

Він має з’явитися на території міського парку ім. Горького впродовж 2022 року. 

Згідно з умовами першої закупівлі, в парку мають зробити спеціальну велосипедну трасу (памп-трек) та скейт-майданчик. Також на території має з’явитися громадський туалет (модульного типу), 10 інформаційних стендів, нове електроосвітлення, доріжки та газон. Очікувана вартість цієї закупівлі складає 32,9 мільйона гривень. 

Окремо департамент замовляє влаштування майданчиків для футболу, стрітболу, баскетболу, встановлення конструкцій для паркуру (подолання перешкод з використанням стрибкових елементів) та воркауту (комплекс турніків). 

Має з’явитися також майданчик для настільного тенісу, йоги та дитячий ігровий майданчик. Крім того, повинні влаштувати нові урни та лавочки, ще – 3 велопарковки. Очікувана вартість цих робіт – 46,8 мільйона гривень. 

Наразі обидві закупівлі на етапі подання пропозицій учасниками. Аукціони з визначення переможця призначили на 25 січня.

Раніше повідомлялося, що Мелітополь став одним із 28 міст України, де в рамках програми “Здорова Україна” з’явиться урбан-парк. 

“Підготовчі роботи вже розпочато. Задля будівництва урбан-парку будуть демонтовані аварійні будівлі, що не користувалися попитом громадян — будівля камінного залу, кімната сміху і музей. Куди будуть перенесені музейні фонди парку ім. Горького, вже вирішують”, – заявив нещодавно заступник міського голови Мелітополя Олександр Щербаков.

Додамо, минулого року один з урбан-парків відкрили у Харкові. Як він виглядає, можна подивитися за цими посиланнями.