Запорізькі депутати розглянуть петицію про роботу нічного транспорту

Запорізьким депутатам запропонують розглянути на сесії петицію щодо роботи громадського транспорту у нічний час.

Відповідний проєкт рішення зареєстрували на сайті міськради.

Вказану петицію  (№ 7277) створили у листопаді минулого року. Автор документу зазначив, що після 21.00 в деякі райони міста неможливо доїхати, бо громадський транспорт фактично перестає працювати. Люди змушені викликати таксі за завищеними цінами. 

У документі він попросив забезпечити роботу громадського транспорту – до півночі у зимовий час та до третьої ночі влітку.

Зрештою ця пропозиція назбирала 965 голосів та потрапила на розгляд депутатів. На сайті міськради нині зареєстрований проєкт рішення – про підтримку вказаної петиції. 

Водночас управління з питань транспорту та зв’язку Запорізької міськради пропонує не затверджувати цей проєкт. У пояснювальній записці до нього вказує, що у місті незначний пасажиропотік у нічний час. Крім того, перевізники скаржаться на недостатню кількість водіїв та транспорту, потенційних претендентів на нічні перевезення немає. 

Остаточно проєкт рішення мають розглянути на сесії міськради. 

Додамо, вирішити схожу проблему нічного транспорту минулого року намагалися у Рівному. Там пропонували встановити окремий, підвищений тариф за перевезення у темні години доби – з 20.00 до 23.00.