У Бердянську готуються почати будівництво урбан-парку

Новий урбан-парк з’явиться на території колишнього стадіону “Торпедо”. До нього облаштують сім різних входів.

Про це повідомляє Бердянська міська рада.

На території парку обіцяють влаштувати низку майданчиків для занять спортом та активного відпочинку.

Один з них буде мультифункціональним, він зможе використовуватися одразу для декількох видів спорту. Також в урбан-парку розташують тенісні корти, майданчики для гри в баскетбол і монофутбол, для занять стрітболом і брейк-дансом. 

Передбачили й низку майданчиків для дітей.

Додатково у проєкті врахували створення альпійської гірки та простір-хабу з допоміжними приміщеннями і невеликим місцем під кафе. Передбачили облаштування скейт-парку, велотраси та воркаут-зони (комплексу турніків).

Згідно з даними системи закупівель Прозоро”, на вказані роботи вже оголосили низку тендерів.

Зокрема, Управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконавчого комітету Бердянської міськради планує замовити демонтаж старих споруд стадіону “Торпедо”. Нині ця закупівля з очікуваною вартістю 3,9 мільйона гривень на стадії розгляду пропозицій учасників.

Одночасно комунальний заклад “Запорізький обласний спортивний ліцей” Запорізької обласної ради проводить два тендери на роботи з облаштування урбан-парку.

Обидві закупівлі оголосили 5 січня 2022 року, в них так само триває процес визначення підрядника.

Учасниками тендерів на спорудження урбан-парку стали ТОВ “Славград-Сервіс” та ПП “Будівельна компанія Мега-С”. Остання фірма зробила найдешевші пропозиції в обох закупівлях – 26,7 та 47,9 мільйона гривень відповідно.

Завершити роботи з облаштування урбан-парку в Бердянську мають до кінця 2022 року.

ПП “Будівельна компанія Мега-С” зареєстроване у Харкові. Власником вказується Денис Халаімов, директором – Іван Кондратенко. Ця ж фірма виконувала роботи з облаштування урбан-парку у Харкові.