У Запоріжжі докинуть грошей на ремонт скверу біля промзони 

Районна адміністрація Запорізької міськради у Заводському районі замовляє додаткові роботи з реконструкції скверу на вул. Билкіна. Вартість додаткових робіт – 1,5 мільйона гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Вказані гроші отримає ТОВ “Статусбудінжиніринг” і без конкуренції, бо цій фірмі у травні 2021 року замовили основні роботи з реконструкції скверу – вартістю 3,9 мільйона гривень.

Свої послуги з виконання робіт у сквері тоді запропонувало п’ять учасників. Тендерний комітет відхилив пропозиції чотирьох фірм – через недоліки в документації. Тож виконавцем робіт стало ТОВ “Статусбудінжиніринг”, яке запропонувало найвищу ціну.  

Фірма мала облаштувати доріжки та тротуари, встановити дитячий майданчик, урни та лавки. Також відновити клумбу, провести роботи з освітлення, встановити декоративну огорожу.  

Роботи мали виконати до 30 вересня 2021 року. Але вже в день підписання договору сторони уклали додаткову угоду, згідно якої, серед іншого, строк виконання робіт продовжили до кінця 2022-го (через затримку фінансування райадміністрацією).

Додаткові ж гроші фірмі знадобилися, бо під час реконструкції “виникла низка додаткових робіт, які неможливо було передбачити на початковій стадії проєктування робіт”.

Восени 2021 року сквер на вулиці Билкіна виглядав ось так: 

Купи землі та щебню

Вириті під комунікації ями

Недоооблаштовані доріжки

ТОВ “Статусбудінжиніринг” належить Марії Головач та Карині Дідух. Остання це, вочевидь, донька Сергія та Вікторії Дідухів.

Сергій Дідух вказувався заступником директора у “Статусбудінжиніринг” та балотувався на останніх місцевих виборах до Запорізької міськради від партії “Опозиційний блок”. 

Голова райадміністрації Запорізької міськради у Заводському районі Андрій Баєв у 2015 році балотувався до Запорізької міськради також від партії “Опозиційний блок”. На місцевих виборах у 2020 році він був кандидатом в депутати Запорізької міськради вже від “партії Володимира Буряка “Єднання”.