У Запорізькому центрі зайнятості назвали актуальні професії 

Запорізьким працедавцям найбільше потрібні працівники зі сфер промисловості та обслуговування.  

Про це йдеться у звіті Запорізького обласного центру зайнятості від 1 січня 2022 року

Так, роботодавці подали найбільше вакансій для працевлаштування: електромонтерів, слюсарів, електрогазозварників, операторів котельні. 

Також попитом користуються водії, підсобні робітники, двірники, вантажники, сторожі, продавці, кухарі, охоронники, офіціанти, молодші медичні сестри, помічники вихователів.

У середньому у Запорізькій області, на одне вільне робоче місце претендувало 25 безробітних (на 1 січня 2021 року – 45 осіб).

Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції спостерігалася серед кваліфікованих робітників сільського господарства (на 1 вакансію претендувало 72 особи), службовців та керівників і робітники з обслуговування та експлуатації устаткування (по 33 особи, відповідно), а також серед працівників сфери торгівлі та послуг (32 особи).

Середній розмір заробітної плати штатних працівників в Запорізькій області у листопаді 2021 року, порівняно з відповідним місяцем 2020 року, зріс на 15,7% та становив 13,8 тисяч гривень.

Серед видів економічної діяльності, найвищою заробітна плата була у сфері державного управління й оборони (18 тис. грн), також у промисловості (17 тис. грн). Найнижчою – у сфері тимчасового розміщування та організації харчування (7,7 тис. грн).

Загальна кількість безробітних в області нині складає 14 329 осіб. У порівнянні з 1 січня 2021 року, кількість безробітних зменшилася на 33,1%.